Iwona Wojsznis-Gruszka

Zuzanna Posiła

 

Lektor języka angielskiego

Iwona Wojsznis-Gruszka

Zuzanna Posiła

Lektor języka angielskiego

Dzień dobry, cześć i czołem! Mam na imię Zuza i w Centrum Języków Obcych Satisfaction uczę angielskiego. Uwielbiam obcować z językami obcymi. Gdy miałam 7 lat pod wpływem kultowej telenoweli „Zbuntowany Anioł” poprosiłam Mamę, by kupiła mi magazyn do nauki hiszpańskiego „Easy Espanol”. 😀 Zapisywałam fonetycznie teksty piosenek Natalii Oreiro i próbowałam dociec, „co autor miał na myśli”. Później przyszedł czas pierwszej edycji Światowego Idola i nastoletniego szału na punkcie jej zwycięzcy z Norwegii, Kurta Nilsena. Wtedy z kolei sięgnęłam po samouczek norweskiego 😉 Obecnie, pomijając liczne lingwistyczne romanse, można powiedzieć, że na dobre zagnieździłam się w j angielskim, niemieckim i litewskim.

Skończyłam filologię angielską spec. nauczycielską i filologię litewską na UAM w Poznaniu. W międzyczasie zrobiłam też kurs pilota wycieczek krajowych i zagranicznych, co otworzyło mi drzwi do drugiej pulsującej w żyłach pasji – turystyki. Najchętniej pilotuję na Berlin, Kraje Bałtyckie i Czechy. I chociaż uwielbiam podróżować, to czar Wrocławia oddziałuje na mnie coraz bardziej i coraz częściej ponad dalekie eskapady stawiam mniejsze wyprawy – jako przewodnik miejski z turystami po najpiękniejszych zaułkach stolicy Dolnego Śląska.

Lubię się śmiać i lubię brzmieć, dlatego w wolnych chwilach chętnie się wygłupiam, oglądam komedie, gram na ukulele i podśpiewuję. Lubię ludzi i intensywność. Lubię pomagać, lubię wyzwania i ciężką pracę.

Do zobaczenia na zajęciach!