Opinie klientów

Chciałabym bardzo podziękować za wieloletnią współpracę i edukację Jacka.

Dzięki Państwa szkole Jackowi udało się dostać do klasy dwujęzycznej z poszerzonym angielskim w gimnazjum z czego się bardzo cieszę bo naukę języka uważam za bardzo ważną i wręcz niezbędną w życiu. Z pewnością będę polecać Państwa szkołę wszystkim zainteresowanym nauką angielskiego. Pozdrawiam serdecznie i – mam nadzieję – do zobaczenia.

Agnieszka Wolańska

W poprzednim roku szkolnym wraz z mężem uczestniczyliśmy w zajęciach języka angielskiego w CJO Satisfaction. Zgodnie twierdzimy, że ze wszystkich lat naszej edukacji ten czas był najmilszy. Atmosfera podczas zajęć będąca wynikiem starań lektorek – nauka poprzez zabawę, ciekawe formy pracy, radosna zintegrowana grupa – sprawiała, że na zajęcia chciało się przychodzić, angielski sam wchodził do głowy, a mówieniu nie towarzyszyło skrępowanie. Mieliśmy okazję poznać podczas zajęć kilka lektorek – każda inna, inaczej ucząca, ale wszystkie ładne, miłe, kompetentne, sumienne i skuteczne. To nie może być przypadek. Będzie nam bardzo smutno, jeżeli w tym roku z powodów organizacyjnych nie uda nam się kontynuować przygody z angielskim, która tak obiecująco się zaczęła.

Ela

Można powiedzieć, że Satisfaction to nasza rodzinna szkoła języków obcych. Chodziła do niej przez 7 lat moja córka Basia aktualna gimnazjalistka, która dzięki Satisfaction dostała się do klasy z poszerzonym angielskim. Korzystał z zajęć mój mąż, który aktualnie pracuje w międzynarodowej firmie i na co dzień korzysta z języka angielskiego oraz przez dwa lata korzystałam ja. Z nauki jestem bardzo zadowolona i zamierzam ją kontynuować. Od września na zajęcia będzie również chodził mój siedmioletni syn – Tomek. W trakcie roku szkolnego lektorzy są w stałym kontakcie z rodzicami, wysyłają przypomnienia dotyczące zadań domowych, linków do ciekawych stron, terminów i testów językowych, e-mailowo informują o nieobecności dziecka na zajęciach. Dodatkowo szkoła stosuje różne promocje cenowe, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają jej ofertę.

Serdecznie polecam:)))))

Ania M.

W szkole SATISFACTION z rzeczami spotykam się po raz pierwszy: To pierwszy kurs językowy, na który chodzę z przyjemnością, jak na spotkanie ze znajomymi, a na zajęcia po prostu chce się przygotować, odrobić zadanie, poczytać więcej. Pierwsza szkoła, która dodatkowo wysyła do mnie informacje o językowych ciekawostkach mailowo. Nie spotkałam też dotąd lektora, który potrafi jednocześnie szybko zintegrować nowych słuchaczy z resztą grupy i do tego jest świetnym nauczycielem, nie ograniczającym się tylko do podręcznika i zeszytu ćwiczeń. Bardzo miłym zaskoczeniem była dla mnie przekazywana na koniec kursu pisemna ocena, z podkreślonymi elementami nauki języka, które trzeba poprawić i ze wskazaniem tych umiejętności, w których słuchacz jest dobry a najbardziej poczułam, ile zyskałam na kursie, kiedy w końcu przerwałam blokadę językową podczas zagranicznego urlopu i bez problemu posługiwałam się językiem angielskim w różnych sytuacjach. Pozdrawiam wakacyjnie;)

Agata Kozłowska

Witam serdecznie, w imieniu swoim i mojego syna Konrada przesyłam Państwu gorące pozdrowienia. Słowem komentarza do przeprowadzonych zajęć z języka angielskiego…Konrad bardzo był zadowolony z zajęć, z formy prowadzenia, zaangażowania lektora w poszczególne lekcje, miłą i przyjazną atmosferę, system motywowania ucznia do nauki. Chętnie chodził na zajęcia, a to myślę, że najlepiej świadczy o poziomie zajęć 😉 Z wyrazami sympatii.

Małgorzata Ługiewicz

Z poprzednich lat nauki jestem bardzo zadowolona (szczególnie, od kiedy mamy stałego lektora przez cały rok). Nasza lektorka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i zaangażowana w swoją pracę. Wszystkie zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. A efekty – zależą przede wszystkim od nas (nie zawsze udaje się wywiązać z własnych mocnych postanowień, że teraz już się przyłoży do zajęć)

MC

Witam. Jestem bardzo zadowolona z nauki j. angielskiego i sama zauważyłam, że zrobiłam duże postępy. Zajęcia z Panią Lektor były zawsze ciekawe i wesołe. Pani lektor chętnie służyła pomocą i radą. Atmosfera na zajęciach była fantastyczna i bardzo dobrze się na nich czułam. Nie opuściłam ani jednej lekcji i w przyszłym roku szkolnym też będę się tu uczyć. SATISFACTION – SATYSFAKCJA GWARANTOWANA POZDRAWIAM

Paulina Świderska

Satisfaction poleciła mi siostra. Teraz ja chętnie polecę Satisfaction innym. Zajęcia w miłej, przyjaznej atmosferze. Lektorka naprawdę super! Dzięki niej i fajnej grupie zajęcia są przepełnione dobrym humorem i radością. Nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność. Zajęcia są tak ciekawe, że te 2 godziny mijają jak 10 minut. Dodatkowym plusem są cotygodniowe idiomy, listeningi oraz słówka przesyłane na maila raz w tygodniu. Ale przede wszystkim widzę moje postępy, więc tym bardziej jestem zadowolona. Poza tym również cena jest na studencką kieszeń. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Marlena Mermel

Trzy lata nauki angielskiego minęły nie wiadomo kiedy. Uczęszczam na zajęcia z przyjemnością, choć oprócz miłej, bezpośredniej atmosfery stwarzanej przez obdarzoną cudowną osobowością lektorkę, stawiane są konkretne wymagania. Zajęcia mają bardzo urozmaicony przebieg, zadania do wykonania są pomysłowe i nie czujemy, że uczymy się. Zero stresu! Mimo swojego lekko średniego wieku robię postępy i może kiedyś odważę się powiedzieć: Yes, I speak English!

Alicja Leskiewicz

Ja jestem zachwycona!!! Szczególnie podejściem naszej lektorki – wymagająca, dowcipna i naprawdę mająca super podejście pedagogiczne! A przecież na początku roku chciała się mnie “pozbyć” wysyłając na zajęcia niższego poziomu:))))) Zdarzyło mi się tylko raz spotkać osobę mającą dar przekazywania wiedzy angielskiej tak abym rozumiała o co chodzi. Gratuluje tak wyśmienitego lektora i mam nadzieje, że spotkamy się w październiku:))) miłego wypoczynku, udanych wakacji i niecierpliwie czekam na kolejne spotkania:)

Sabina

Witam! Proszę zdecydować ile tego komentarza będzie wykorzystane na stronie www szkoły. Oczywiście, mogę się podpisać pod wszystkim co piszę, a że zamierzam napisać wiele dobrego, oświadczam, że piszę to z własnej woli. Do Satisfaction trafiłam przypadkiem – szukałam szkoły jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Poza adresem “ujęła” mnie również cena a także przystępne warunki płatności ratalnych. Postanowiłam spróbować w tzw. ciemno. No i po roku nauki nie żałuję. Nie mam dużego doświadczenia ze szkołami językowymi, ale moje refleksje na temat Satisfaction są tylko dobre.

Najważniejsza jest chyba dla mnie atmosfera na zajęciach “no problem”. Nie jestem idealnym uczniem. Sporo opuszczam, często “nie odrabiam lekcji” i czasami mam wrażenie, że to mojemu lektorowi bardziej zależy na mojej nauce niż mnie. Po wielu nieobecnościach dostałam propozycję dodatkowego spotkania “face to face” z lektorem i przyznam, że w szoku byłam niezwykle pozytywnym. Świetna sprawa. Bardzo mi to spotkanie pomogło, a dowodem tego był wynik testu (niestety jedynego, który dzięki swojej “solidności” napisałam) – udało mi się – brawo. Może to dziwnie brzmi ale w Satisfaction mi się tylko podoba. Nie mam żadnych zastrzeżeń. To znaczy jest jeden problem – moje zaangażowanie, z którym jest bardzo często kiepsko. Ale ten problem leży już po mojej stronie. Moja lektorka to jakiś dar Niebios. Taka “Pani” dla uczniów początkujących klas to skarb. Będę się u Was uczyć dalej. I mam nadzieję, że te pochwały Was nie zdemoralizują. Pozdrawiam!

Anita Grządziel

Gorąco pragniemy polecić Szkołę SATISFACTION tym, którzy jej jeszcze nie poznali! Zachęcamy do odwiedzenia szkoły i zapoznania się z metodami nauczania języka angielskiego oraz z jej sympatycznymi i kompetentnymi, mającymi doskonale podejście do dzieci lektorami. Zajęcia są prowadzone interesująco, w zabawy, co sprawia, że nasze pociechy z przyjemnością biegną na lekcje angielskiego. Pozdrawiamy panią lektor i panią Metodyk.

mama Adrianny Calhou

Wydaje się nam, że najlepszym komentarzem określającym szkołę Satisfaction jest zdanie jej uczestników czyli dzieci – Jest fajna. Te proste słowa bardzo dobrze określają to co Państwu udało się osiągnąć, a mianowicie, że dzieci ją lubią, chętnie biorą udział w zajęciach i odrabiają zadania domowe, co niej już tak oczywiste w dzisiejszych czasach. W przyjaznej atmosferze pracy dzieci opanowały duży zakres materiału i co najważniejsze potrafią wykorzystać tą wiedzę w praktyce np. podczas wymiany dzieci z Polski z dziećmi z Niemiec (język komunikacyjny angielski). Niech naszym komentarzem będzie także fakt, że chcemy aby nasze dzieci kontynuowały naukę w szkole Satisfaction w następnym roku szkolnym. Gratulacje i Dziękujemy!

Elżbieta i Wojciech Makarscy

Jeszcze raz dziękuję za wspólną naukę naprawdę byłam zadowolona.

Żaneta Kowalczyk

Chciałabym bardzo podziękować za wieloletnią współpracę i edukację Jacka. Dzięki Państwa szkole Jackowi udało się dostać do klasy dwujęzycznej z poszerzonym angielskim w gimnazjum z czego się bardzo cieszę bo naukę języka uważam za bardzo ważną i wręcz niezbędną w życiu. Z pewnością będę polecać Państwa szkołę wszystkim zainteresowanym nauką angielskiego. Agnieszka Wolańska

Satisfaction poleciła mi siostra. Teraz ja chętnie polecę Satisfaction innym. Zajęcia w miłej, przyjaznej atmosferze. Lektorka naprawdę super! Dzięki niej i fajnej grupie zajęcia są przepełnione dobrym humorem i radością. Nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność. Zajęcia są tak ciekawe, że te 2 godziny mijają jak 10 minut. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Marlena Mermel

Wraz z mężem uczestniczyliśmy w zajęciach języka angielskiego w CJO Satisfaction. Zgodnie twierdzimy, że ze wszystkich lat naszej edukacji ten czas był najmilszy. Atmosfera podczas zajęć – nauka poprzez zabawę, ciekawe formy pracy, radosna zintegrowana grupa – sprawiała, że na zajęcia chciało się przychodzić, angielski sam wchodził do głowy, a mówieniu nie towarzyszyło skrępowanie.

Ela

Trzy lata nauki angielskiego minęły nie wiadomo, kiedy. Uczęszczam na zajęcia z przyjemnością, choć oprócz miłej, bezpośredniej atmosfery stwarzanej przez obdarzoną cudowną osobowością lektorkę, stawiane są konkretne wymagania. Zajęcia mają bardzo urozmaicony przebieg, zadania do wykonania są pomysłowe i nie czujemy, że uczymy się.

Alicja Leskiewicz

Satisfaction to nasza rodzinna szkoła języków obcych. Chodziła do niej przez 7 lat moja córka, która dzięki Satisfaction dostała się do klasy z poszerzonym angielskim. Korzystał z zajęć mój mąż, który aktualnie pracuje w międzynarodowej firmie i na co dzień korzysta z języka angielskiego oraz przez dwa lata korzystałam ja. Z nauki jestem bardzo zadowolona i zamierzam ją kontynuować. Serdecznie polecam :)))))

Ania M.

Ja jestem zachwycona! Szczególnie podejściem naszej lektorki – wymagająca, dowcipna i naprawdę mająca super podejście pedagogiczne! A przecież na początku roku chciała się mnie „pozbyć” wysyłając na zajęcia niższego poziomu 🙂 Zdarzyło mi się tylko raz spotkać osobę mającą dar przekazywania wiedzy angielskiej tak abym rozumiała o co chodzi. Gratuluje tak wyśmienitego lektora!

Sabina

Do Satisfaction trafiłam przypadkiem. No i po roku nauki nie żałuję. Najważniejsza jest chyba dla mnie atmosfera na zajęciach „no problem”. Nie jestem idealnym uczniem. Sporo opuszczam, często „nie odrabiam lekcji” i czasami mam wrażenie, że to mojemu lektorowi bardziej zależy na mojej nauce niż mnie. Moja lektorka to jakiś dar Niebios. Taka „Pani” dla uczniów początkujących klas to skarb. Będę się u Was uczyć dalej. I mam nadzieję, że te pochwały Was nie zdemoralizują. Pozdrawiam!

Anita Grządziel

W szkole SATISFACTION z wieloma rzeczami spotykam się po raz pierwszy: To pierwszy kurs językowy, na który chodzę z przyjemnością. Pierwsza szkoła, która dodatkowo wysyła do mnie informacje o językowych ciekawostkach mailowo. Bardzo miłym zaskoczeniem była dla mnie przekazywana na koniec kursu pisemna ocena, z podkreślonymi elementami nauki języka, które trzeba poprawić i ze wskazaniem tych umiejętności, w których słuchacz jest dobry.

Agata Kozłowska

W imieniu swoim i mojego syna Konrada przesyłam Państwu gorące pozdrowienia. Słowem komentarza do przeprowadzonych zajęć z języka angielskiego… Konrad bardzo był zadowolony z zajęć, z zaangażowania lektora w  poszczególne lekcje, miłą i przyjazną atmosferę, system motywowania ucznia do nauki. Chętnie chodził na zajęcia, a to myślę, że najlepiej świadczy o poziomie zajęć

Małgorzata Ługiewicz

Gorąco pragniemy polecić Szkołę SATISFACTION tym, którzy jej jeszcze nie poznali! Zachęcamy do odwiedzenia szkoły i zapoznania się z metodami nauczania języka angielskiego oraz z jej sympatycznymi i kompetentnymi, mającymi doskonale podejście do dzieci lektorami. Zajęcia są prowadzone interesująco, w formie zabawy, co sprawia, że nasze pociechy z przyjemnością biegną na lekcje angielskiego. Pozdrawiamy panią lektor i panią Metodyk.

mama Adrianny Calhou

Z poprzednich lat nauki jestem bardzo zadowolona (szczególnie, od kiedy mamy stałego lektora przez cały rok). Nasza lektorka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i zaangażowana w swoją pracę. Wszystkie zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. A efekty – zależą przede wszystkim od nas (nie zawsze udaje się wywiązać z własnych mocnych postanowień, że teraz już się przyłoży do zajęć).

MC

Wydaje się nam, że najlepszym komentarzem określającym szkołę Satisfaction jest zdanie jej uczestników czyli dzieci – Jest fajna. Te proste słowa bardzo dobrze określają to co Państwu udało się osiągnąć, a mianowicie, że dzieci ją lubią i chętnie biorą udział w zajęciach. W przyjaznej atmosferze pracy dzieci opanowały duży zakres materiału i co najważniejsze potrafią wykorzystać tą wiedzę w praktyce.

Elżbieta i Wojciech Makarscy

Jestem bardzo zadowolona z nauki j. angielskiego i sama zauważyłam, że zrobiłam duże postępy. Zajęcia z Panią Lektor były zawsze ciekawe i wesołe. Pani lektor chętnie służyła pomocą i radą. Atmosfera na zajęciach była fantastyczna i bardzo dobrze się na nich czułam. Nie opuściłam ani jednej lekcji i w przyszłym roku szkolnym też będę się tu uczyć.

Paulina Świderska