Drogi lektorze i nauczycielu języków obcych lub języka polskiego jako języka obcgo. Witam Cie serdecznie i zapraszam w metodyczną podróż. 

📌 Zawodowo – jestem aktywnym nauczycielem/ lektorem angielskiego z ponad 20 letnim stażem pracy. Moją pasją i misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi lektorami i nauczycielami. Od 2000 roku prowadzę szkołę językową we Wrocławiu gdzie jako Metodyk i Trener pomagam stacjonarnie lektorom i nauczycielom hospitując zajęcia, prowadząc warsztaty i szkolenia,  oraz udzielając konsultacji metodycznych. Od stycznia 2020 zapraszam Cię do przestrzeni online. Znajdziesz moje mnie na moim fanpagu zawodowym oraz na You Tube  oraz w zamkniętej grupę rozwojowej dla lektorów i nauczycieli języków obcych na facebooku o nazwie Metodyczne Poniedziałki. 

📌 Prywatnie – jestem mamą wspaniałej dwójki nastolatków oraz żoną szalonego męża, który od 20 lat inspiruje i zabiera mnie w muzyczne podróże. Na co dzień potrzebuję do życia ludzi oraz muzyki i tańca. Każdą wolna chwilę wykorzystuję na podróże te małe i te większe.

📌  Moje największe wartości to moja rodzina i życie w zgodzie ze sobą.

📌 Zapraszam Cię w cudowną rozwojową podróż metodyczną. Bądż ze mną w stałym kontakcie zapisz się na mój Newsletter  i otrzymuj gotowe pomysły ćwiczeń i aktywności do wykorzystania na lekcjach. Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku o nazwie Metodyczne Poniedziałki- Rozwijaj się  wspólnie ze mna i z  innymi nauczycielami lektorami. 

Zapraszam do kontaktu

e-mai- iwona@satisfaction.com.pl
telefon- +48 601-699-887

Zapisz się na mój newsletter.Otrzymuj gotowe pomysły na Twoje zajęcia.

[FM_form id="3"]